معماری
خانه / ماساژ / وضعیت بدنی ماساژور

وضعیت بدنی ماساژور

✔️ وضعیت بدنی ماسور چگونه باشد؟

massage2

 وضعیت بدن ماسور یکی از مهمترین نکات در مورد یادگیری ماساژ درمانی می باشد.مهم از این لحاظ که هم برای خود ماساژور مهم است هم ماساژ گیرنده.در این مطلب سعی داریم شما را با نکات و قواعد صحیحی که باید در ماساژ درمانی رعایت نمایید آشنا کنیم . در مقالات بعدی انواع وضعیت های بدنی ماساژور را با تصویر برای شما شرح خواهیم داد.

✅ خسته نشوید
یک ماسور خوب در حین اجرای ماساژ هر چقدر که ماساژ گیرنده جثه بزرگ داشته باشد و زمان ماساژ اش طولانی باشد نباید نفس نفس بزند.با یک وضعیت مناسب و اعمال فشار با استفاده از وزن بدن می توانید کمتر خود را خسته کنید.

✅ بیشتر بنشینید
ماساژ یک فرایند مداوم و طولانی است . سعی کنید اگر تکنیکی را می توانید در حالت نشسته انجام دهید بنشینید تا کمتر انرژی مصرف کنید.

✅ انتقال وزن داشته باشید
تکنیک هایی که در حالت ایستاده انجام می دهید و نیاز به فشار دارند را باید با استفاده از انتقال وزن از یک پا به سمت پای جلو انجام دهید . سعی نکنید که با مچ دست فشار بیاورید.

✅ عضلات را شل نگه دارید
هنگامی که ماساز کار می کنید عضلات خود را شل نگه دارید و بدن را سفت نکنید .

✅ ارتفاع تخت را حتما تنظیم کنید
با توجه به قد خودتان ارتفاع تخت ماساژ را تنظیم کنید . تخت ماساژ نه خیلی زیاد بالا باشد که نتوانید فشار وارد کنید و نه آنقدر پایین که از کمر خیلی خم شوید.

✅ فرم طبیعی بدن را همیشه حفظ کنید
این نکته مهم را یاد بگیرید که فرم صحیح بدنی تان را در طول اجرای ماساژ همیشه حفظ کنید . یعنی از کمر خم شوید،زاویه مچ ها را حفظ کنید و بیش از حد خم نکنید و به نوع ایستادن خود توجه کنید .

telegram

دیدگاهتان را بنویسید

قالب وردپرس
займ на карту