معماری

مکمل C L A

چربی سوز Mega CLA  

♦️این محصول برای افرادی مناسب است که به صورت بلند مدت تحت رژیم‌های غذایی کم-چرب می‌باشند یا برای ورزشکارانی که رژیم‌های بسیار کم- چرب دارند. ♦️

photo_2015-11-11_09-37-42

مشخصات
سی. ال. اِی مخفف «اسید لینولئیک کونژوگه» می‌باشد. از سی. ال. اِی همچنین به عنوان اسیدهای چرب اشباع نشده یاد می‌شود. این ماده از ماده گیاهی گلرنگ استخراج شده است و یکی از اسیدهای چرب امگا۶ می‌باشد که بدن به تنهایی قادر به تولید آن نیست. بنابراین، بدن به مقدار ورودی آن از طریق رژیم غذایی روزانه تکیه می‌کند. در شرایطی که فرد تحت رژیم‌های بسیار کم-چرب قرار دارد یا چربی بدن به صورت یک طرفه مصرف می‌شود، بدن فرد احتمالاً با کمبود اسیدهای چرب اشباع نشده مواجه می‌گردد. از این جهت، این محصول برای افرادی مناسب است که به صورت بلند مدت تحت رژیم‌های غذایی کم-چرب می‌باشند یا برای ورزشکارانی که رژیم‌های بسیار کم-چرب دارند. این مکمل غذایی می‌تواند به حفظ تعادل متابولیسم چربی در سطح طبیعی و سالم کمک کند. یک کپسول حاوی ۸۰۰ میلی‌گرم سی. ال. اِی و ویتامین E، آنتی‌اکسیدانی جهت طولانی کردن دوره مجاز نگهداری محصول، می‌باشد. این کپسول‌های نرم (ژله‌ای) باید با یک لیوان بزرگ آب (۳۰۰ میلی‌لیتر) پیش از صرف غذا یا در حین آن میل شود.

این محصول متشکل از ۸۰ درصد اسید لینولئیک کونژوگه می‌باشد. از طرفی این محصول ممهور به مهر کلارینول است که نشان می دهد این کپسول‌ها محتوی بالاترین غلظت اسیدهای چرب با ارزش بیولوژیکی بالا هستند.

چرا بدن به سی. ال. اِی نیاز دارد؟
بدن فرد می‌تواند برای ساخت فسفولیپیدها و ایکوزانوئیدها از سی. ال. اِی استفاده نماید. فسفولیپیدها در غشاهای سلولی واقع شده‌اند که ورود مواد مغذی را تنظیم می‌کند. آن‌ها به عنوان یک سد در برابر مواد خارجی عمل می‌نمایند. علاوه بر این، انتقال‌دهنده‌های عصبی که بر تحریک‌ها و عملکردهای حافظه مغز نقش دارند، می‌توانند با استفاده از سی. ال. اِی، سنتز شوند. ایکوزانوئیدها، مواد هورمون مانندی هستند که هورمون‌های بافتی، پروستاگلاندین‌ها، پروستاسیکلین‌ها، ترومبوکسان‌ها و لکوترین‌ها را در بدن انتقال می‌دهند. آن‌ها وظایف مختلفی همچون اتساع(بازشدن) عروق، انقباض و شل کردن خون جاری در عضلات، تشکیل گرما و تنظیم فشار خون را برعهده دارند و همچنین در آزادسازی سروتونین و دوپامین نقش دارند.

 حجم محصول : ۹۰ کپسول

مواد تشکیل‌دهنده : ترکیب اسیدهای چرب (که ۸۰% آن را اسید لینولئیک کونژوگه تشکیل داده)، روکش کپسول: ژلاتین (گوشت)، گلیسرول، آنتی‌اکسیدان: توکوفریل.

telegram

همچنین ببینید

سالم ترین مواد غذایی

آشنایی با سالم ترین مواد غذایی که از آن غافلید : در این قسمت هفت ماده …

دیدگاهتان را بنویسید

قالب وردپرس
займ на карту